Eesti küüslauk kg

11.80

Värske Eestis kasvatatud taliküüslauk “ljubaša”. Miinimum tellimise kogus 1kg.
Kasvatatud pestitsiidideta ning taimekaitsevahenditeta Järvamaal, Ervita külas, Kindrali põllul.

Niina – “Tarne oli üllatavalt kiire, juba järgmine päev toodi küüslauk mulle koju. Tellimine veebilehelt oli mugav ja lihtne, mistõttu sain tellimuse vormistada üsna kiiresti. Marec, kes kauba koju tõi oli väga sõbralik ja jagas veel küüslaugu kasvatamisest kasulikke nippe.”

 

Küüslauk on mitmekülgne ja kasulik toiduaine, millel on palju positiivseid omadusi:

  1. Tervislik südamele: Küüslauk aitab alandada kolesterooli taset veres, mis omakorda vähendab südamehaiguste riski. Samuti aitab see vererõhku reguleerida, mis on oluline südame tervisele.
  2. Tugev immuunsus: Küüslauk sisaldab mitmeid antioksüdante, mis aitavad võidelda vabade radikaalidega ning tugevdavad immuunsüsteemi, aidates kehal haigustega võidelda.
  3. Põletikuvastane toime: Küüslauk sisaldab ühendeid, millel on põletikuvastane toime. Selle regulaarne tarbimine võib aidata leevendada põletikulisi seisundeid ja haigusi.
  4. Bakterite ja viiruste vastane toime: Küüslauk on tuntud oma antimikroobsete omaduste poolest. See võib aidata võidelda erinevate bakterite, viiruste ja seentega ning aitab vähendada infektsioonide riski.
  5. Vähivastased omadused: Mõned uuringud on näidanud, et küüslauk võib aidata vähendada teatud tüüpi vähkide, nagu näiteks maovähi ja käärsoolevähi riski. Sellel on potentsiaalsed vähivastased omadused.
  6. Luude tervis: Küüslauk sisaldab ka kaltsiumi, tsinki ja teisi mineraale, mis on olulised tervete luude säilitamiseks.
  7. Detoksifitseeriv toime: Küüslauk toetab maksa ja keha detoksifikatsiooni protsesse, aidates eemaldada kahjulikke aineid organismist.

 

 

Ühik: Kg
Kategooria: