Kindrali puu- ja köögiviljad

MEIEGA MUUTUVAD SINU TOITMUSHARJUMUSED TERVISLIKUMAKS

100% Rahulolu garantii

Kõigil kasvatajatel EU nõuetele vastav mahetunnustus

Toome mahekasti koju kätte

Toome kemikaalideta kasvatatud puu- ja köögiviljad üle-Eesti koju kätte!

Mahekastis olevad puu- ja köögiviljad kasvatatakse ilma kahjulike pestitsiidideta, mis tagab nende puhtuse ja ohutuse. Sina ja Su pere saavad nautida maitsvat toitu teades, et kvaliteet on meie poolt tagatud!
 

Mahe puu- ja köögiviljad sisaldavad tavaliselt rohkem vitamiine, mineraale ja antioksüdante. See tagab perele kvaliteetse toitumise ja tugevdab immuunsussüsteemi. 

Mahekastis olevad tooted pakuvad rikkalikku maitseelamust. See võib julgustada pereliikmeid sööma rohkem puu- ja köögivilju, suurendades seeläbi nende tervislikku toitumist. 

Toitainete kaotus on minevik. Mahedad köögiviljad säilitavad rikkalikult vitamiine ja mineraalaineid, mis on sinu tervisele olulised.

Hoia kokku väärtuslikku aega, mille saad pühendada iseendale!

mahekaup
köögiviljakast

Kas teadsid, mis ohud varitsevad pestitsiididega kasvatatud puu- ja köögivilju ostes?

Meie usume, et tahad alati nii endale kui ka perele parimat. Sellepärast on oluline aru saada, millised probleemid võivad esineda poest ostetud mahetunnustuseta puu- ja köögiviljadel.Uuringud näitavad, et poest ostetud puu- ja köögiviljadele võivad jääda kemikaalide jäägid nagu pestitsiidid ja herbitsiidid, mis mõjutavad toidu ohutust ja Sinu pere tervist. 

Peamine murekoht on ka kvaliteedi langus, sest poest ostetud toiduained võivad olla seisnud ladudes, mis mõjutab nende värskust ja maitset, eriti värskeid köögivilju. Kui toitu hoitakse ladudes pikka aega enne müüki, võib see kaotada ka olulisi mineraale ja vitamiine.

 

Samuti on üks suur probleem taimekaitsevahendi jääkide kuhjumine meie organismi. Kemikaalide ladestumine luudes, maksas ja rasvkoes viib järk-järgult kuhjumiseni, mille tagajärjeks võib olla immuunsüsteemi kahjustumine ja vähkkasvajate tekke soodustamine. 

Miks mahekast on hea otus?

1. Tervislik

Mahedad tooted on kasvatatud ilma sünteetiliste pestitsiidide ja herbitsiidideta, mis muudab need tervislikumaks ja puhtamaks valikuks. Need puuviljad ja köögiviljad sisaldavad rohkem toitaineid ja vähem kahjulikke kemikaale.

2. Rikkalik maitseelamus

Mahedad köögiviljad ja puuviljad pakuvad rikkalikumat ja paremat maitseelamust, kuna need on koristatud õigel küpsusastmel ja ei ole seisnud pikalt ladudes säilitades kvaliteeti ilma säilitusaineteta. 

3. Mitmekesisus

Mahekastid sisaldavad erinevaid hooajalisi puu- ja köögivilju, mis võimaldavad kogu perel nautida mitmekesist toitu.

4. Vähem pakendijäätmeid

Mahedaid tooteid tarnitakse sageli minimaalse pakendiga, mis vähendab plastiku ja muude jäätmete teket.

5. Mugav ja aega säästev

 Mahekasti tellimine koju säästab Sinu väärtuslikku aega ja vaeva, kuna toit tuuakse otse Sinu ukseni.Teeme koostööd mahetunnustusega kasvatajatega ja
toetame Eesti Toidupanka

Klientide tagasiside

"Minu perele toodi mahekast koju ning peale selle, et tellimine ja kohaletoimetamine oli väga mugav, tundsin ka maitse vahet märgatavalt. Kvaliteet oli väga hea!"
Anna
Toitumisnõustaja
"Minu jaoks on olnud väljakutse leida alati värsket ja kvaliteetset mahedaid köögi- ning puuvilju. Kui hakkasin kasutama Kindrali kasti, leidsin, et minu elu muutus märkimisväärselt lihtsamaks. Kõik, mida vajasin, jõudis ja jõuab otse minu uksele."
Liina
Ettevõtja
"Mul on hea meel, et just lapsed naudivad tervislikke puu -ja köögivilju, mis kastis koju tuuakse. Soovin tänada Kindrali selle suurepärase võimaluse eest!"
Marit


"TASUTATARNE"
sooduskood kehtib Jaanuari lõpuni


Vali enda perele sobiva suurusega mahekast

Ostukorv sulge